Haberler

İlk Siparişinize Özel Fırsatlar İçin Tıklayın

Müşterilerimizin DentLab ile çalışma süreçlerinin özel olduğunu düşünüyoruz. Bu düşüncemizden dolayı müşterilerimize özel sunduğumuz kampanyalarımız ile memnuniyetlerini arttırmayı hedefliyoruz. 2016 yılında hayata geçirmiş olduğumuz ilk online diş protez siparişi sistemimiz ile müşterilerimizin ilk online siparişlerinde kullanabilmeleri için 150 Euro tutarındaki “Hediye Çeki” uygulamamızı kendilerine iletiyoruz.

DentLab adına aradaki bağımızı daha çok güçlendirmek ve ürün kalitemizi değerlendirmeniz açısından Hediye Çekimizi sizlere sunuyoruz. Bu sayede hem maliyetinizi azaltıyoruz hem de siz değerli müşterilerimize ufak bir jest sunuyoruz. Sizlerin de istek ve önerileri doğrultusunda DentLab ailesi olarak yeni ve özel fırsatlarımızı ilerleyen süreçlerde yine sizlere sunacağımızı belirtmek isteriz.

 


İletişim

Bizi Takip Edin


Bu web sitesinin tüm tasarımı ve tüm içerik DentLab'a aitdir. DentLab'ın yazılı ve açık izni olmaksızın bunların kullanımı halinde ilgililer hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca cezai ve hukuki yollara başvurulacaktır.