Haberler

3D Model Üretimi İle Dijital Gülüş Tasarımı

DentLab ideal gülüş estetiğinin sağlanabilmesi için çok iyi bir estetik planlama gerektiğini biliyor, en doğru planlamanın ise hastanın yüz özellikleri ve gülüş dinamiğinin dijital sistemler üzerinde değerlendirilmesi ile mümkün olacağı için özel yazılımlar üzerinden hazırlanan Dijital Gülüş Tasarımını henüz tedavilere başlamadan hastada denenmek üzere 3D printer ile üretmekteyiz. Dijital Gülüş Tasarımı ile hastanın yüzü ile orantılı en uygun tasarımı gerçekleştirmekteyiz.

Hasta, Dijital Gülüş Tasarımı’nda beğenmediği noktaları ifade edebilir, bu doğrultuda tasarıma dair revize işlemler talep edebilir ve gerekirse tekrar tasarlanabilir. Bu sayede bir sonraki işlemler Dijital Gülüş Tasarımı’na uygun olarak yapılır. Tek seansta Dijital Gülüş Tasarımı gerçekleştirilir.Üretim aşamasından önceki Dijital Gülüş Tasarımı işlemi, hastanın prova sayısını azaltarak hem DentLab’ın hem de kliniğin ve hastanın zamanına büyük oranda katkı sağlamaktadır.


İletişim

Bizi Takip Edin


Bu web sitesinin tüm tasarımı ve tüm içerik DentLab'a aitdir. DentLab'ın yazılı ve açık izni olmaksızın bunların kullanımı halinde ilgililer hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca cezai ve hukuki yollara başvurulacaktır.