Haberler

DentLab olarak artan müşteri sayımız ve sektörel talepler ile orantılı olarak daha kaliteli hizmet sunabilmek adına yeni bir yatırım gerçekleştirerek yeni Cad- Cam yatırımları ile cihaz kapasitemizi ve uzman teknisyen sayımızı arttırarak 500 m2’lik yeni tesis binamıza taşındık.

Hareketli Protez, Cad–Cam, Porselen bölümlerimizi birbirinden ayırarak iş potansiyelimizi ve yetkinliğimizi genişlettik. Yeni binamızda size bir diş laboratuvarından daha çok alışmış olduğunuz klinik ortamı kalitesini ve konforunu yaşatmak en büyük arzumuzdur. Değerli müşterilerimizin yeni tesisimizi ziyaret ederek üretim teknolojilerimizi ve üretim aşamalarımızı yakından takip etmelerini istemekteyiz.

 


DentLab

Garanti kapsamı tüm tüketicilerin ve müşterilerin ortak olarak önemsediği kaliteyi ve satış sonrası hizmeti temsil eden bir uygulamadır. DentLab olarak kalite anlayışımıza yeni bir boyut kazandırmak adına garanti taahhüdümüzü beyan ediyoruz. Tüm ürünlerimiz için 5 yıl garanti uygulamasını müşterilerimize sunarak güvenle DentLab ürünlerini kullanmalarını sağlıyoruz.

DentLab olarak hekimlerimizi ve hastalarımızı önemsiyoruz, bu doğrultuda bizim açımızdan farklı olduğunuzu sizlere hissettirmek için çalışıyoruz. Ürün ve hizmet kalitemize güvenerek, sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. DentLab’da yapılan ve kliniğe teslim edilen tüm ürünler 5 yıl boyunca garanti kapsamımızdadır. Garanti koşulları için DentLab ile irtibata geçebilirsiniz.

 


DentLab

DentLab ideal gülüş estetiğinin sağlanabilmesi için çok iyi bir estetik planlama gerektiğini biliyor, en doğru planlamanın ise hastanın yüz özellikleri ve gülüş dinamiğinin dijital sistemler üzerinde değerlendirilmesi ile mümkün olacağı için özel yazılımlar üzerinden hazırlanan Dijital Gülüş Tasarımını henüz tedavilere başlamadan hastada denenmek üzere 3D printer ile üretmekteyiz. Dijital Gülüş Tasarımı ile hastanın yüzü ile orantılı en uygun tasarımı gerçekleştirmekteyiz.

Hasta, Dijital Gülüş Tasarımı’nda beğenmediği noktaları ifade edebilir, bu doğrultuda tasarıma dair revize işlemler talep edebilir ve gerekirse tekrar tasarlanabilir. Bu sayede bir sonraki işlemler Dijital Gülüş Tasarımı’na uygun olarak yapılır. Tek seansta Dijital Gülüş Tasarımı gerçekleştirilir.Üretim aşamasından önceki Dijital Gülüş Tasarımı işlemi, hastanın prova sayısını azaltarak hem DentLab’ın hem de kliniğin ve hastanın zamanına büyük oranda katkı sağlamaktadır.


DentLab

DentLab olarak İSO 9001 Kalite Yönetim Sitemi öneminin oldukça farkındayız. DentLab olarak yönetim yapımızı ve iş süreçlerimizi kalite standartları ile bütünleştirerek müşterilerimizin taleplerini karşılamayı hedeflediğimiz için ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi aldık. Tüm süreçlerimizde İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’nin geniş kapsamlı ve ayrıntılı şartlarını uygulayarak müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı bir hedef haline getirdik.

Tüm personellerimize İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda her alanda eğitimler vererek kalite standardımızı üst düzeye çıkarmayı amaçladık. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sayesinde başarılı üretim süreçlerimizin ve DentLab kalitesinin güvenilirliğini belgelendirmiş olduk.

 


DentLab

DentLab, tüm işlerinde ister manuel ister dijital ölçü olsun 3D Printer ile tasarım yaparak hastanın yüzüne en orantılı tasarımı gerçekleştirmektedir. Bu sayede hekim ve hasta memnuniyetini net olarak sağlanmasını amaçlıyoruz. DentLab olarak müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştırmanın yanında hata payından uzak işlemler için dijital ölçü alma ve ağız içi tarayıcı sistemler ile çalışıyoruz.

Dijital ölçü sayesinde hastada oluşan öğürme refleksini ortadan kaldırıyoruz. DentLab olarak dijital ölçü sayesinde hem sürenizi hem de maliyetinizi azaltıyoruz. Müşterilerimizin taleplerine yönelik kaliteli ürünler üretebilmemiz açısından DentLab tüm ağız içi tarayıcılardan ölçü kabul etmektedir.

 


DentLab

Müşterilerimizin DentLab ile çalışma süreçlerinin özel olduğunu düşünüyoruz. Bu düşüncemizden dolayı müşterilerimize özel sunduğumuz kampanyalarımız ile memnuniyetlerini arttırmayı hedefliyoruz. 2016 yılında hayata geçirmiş olduğumuz ilk online diş protez siparişi sistemimiz ile müşterilerimizin ilk online siparişlerinde kullanabilmeleri için 150 Euro tutarındaki “Hediye Çeki” uygulamamızı kendilerine iletiyoruz.

DentLab adına aradaki bağımızı daha çok güçlendirmek ve ürün kalitemizi değerlendirmeniz açısından Hediye Çekimizi sizlere sunuyoruz. Bu sayede hem maliyetinizi azaltıyoruz hem de siz değerli müşterilerimize ufak bir jest sunuyoruz. Sizlerin de istek ve önerileri doğrultusunda DentLab ailesi olarak yeni ve özel fırsatlarımızı ilerleyen süreçlerde yine sizlere sunacağımızı belirtmek isteriz.

 


DentLab

İletişim

Bizi Takip Edin


Bu web sitesinin tüm tasarımı ve tüm içerik DentLab'a aitdir. DentLab'ın yazılı ve açık izni olmaksızın bunların kullanımı halinde ilgililer hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca cezai ve hukuki yollara başvurulacaktır.